- Draadloze RF afstandsbediening met domotica en alarmfuncties
- Beter overzicht doordat u teksten kunt toevoegen per knop
- Draadloos besturen van 16 domotica modules
- Met deelalarm, volledig alarm, paniek alarm en Marmitek Home Automation functies voor het besturen van verlichting en apparatuur (ook ‘alle lampen aan’ en ‘alles uit’) .
- Voor uitbreiding van Marmitek Alarmsystemen :
SC9000, SafeGuard, TotalGuard
- Voor uitbreiding van uw Marmitek Domoticasysteem,
de domotica functies werken ook via de TM13 Transceiver, de CM15Pro Computer Interface, de IRRF 7243 Minicontroller/transceiver en de RFIX35 RF-interface
Met deze afstandsbediening kunt u het alarm inschakelen en uitschakelen, maar u kunt ook een deelalarm inschakelen en alle X10 modules apart schakelen.
Zeer handige afstandsbediening voor gebruik als X10 Home Automation afstandsbediening. De SH624 kan macro’s activeren die opgeslagen zijn in de CM15 Pro computerinterface. Hierdoor kan met één druk op de knop een opeenvolging van acties worden uitgevoerd (thuiskomen, opstaan, etc.).
Door middel van een schuifschakelaar kan er omgeschakeld worden tussen het bedienen van module 1 t/m 8 en 9 t/m 16.
Modules met dezelfde huiscode als ingesteld op de SH624, kunnen met de afstandsbediening "AAN" en "UIT" worden geschakeld. Verlichting welke aangesloten is op lampmodules kunnen ook worden gedimd.
De lampmodule welke als laatste aangeschakeld is, is dimbaar met de dimtoets van de HR10. Is een lamp reeds ingeschakeld, dan dient eerst de AAN toets van deze module gebruikt te worden alvorens de lamp met de dimtoets kan worden gedimd.
- Voeding: 4x AAA batterij (niet meegeleverd)
- Bereik: Tot 50m vrije veld, tot 30m door vloeren en muren
- Afmetingen: 123x22x70mm
- Frequentie: 433,92 MHz
- Kleur: grijs
- Handleiding
|