Art. Ref.: 5183
42,95 Euro
Aantal
In winkelmandje
|
FM10 Plug-in Filter
Commerciële Informatie
X10 Plug-in filter voor het filteren van ruis van TV’s, kopieerapparaten, motoren, schakelende voedingen, etc. |
|
- X10 Plug-in Filter
- Verbeter de kwaliteit van het X10 signaal in uw woning
- Voorkomt het absorberen van X10 signalen
- Snel en effectief storingen van een enkel apparaat snel oplossen.
- Beschikbaar met Belgische of Nederlandse stekker
- Plaats deze het filter tussen dempende apparatuur
(bvb. TV's, Monitors, motoren, ...) en het lichtnet
Ter voorkoming van het absorberen van X10 Power Line Carrier signalen door apparaten met een dempende werking voor deze lichtnetsignalen:
Transmissie van hoogfrequent signalen over het lichtnet, zoals bij de X10 signalen het geval is, kan worden bëinvloed door op het lichtnet aangesloten apparatuur.
Bepaalde apparatuur heeft hierdoor een dempende werking op de amplitude van het gemoduleerde signaal of kan de impedantie van het net nadelig beïnvloeden.
Door de toegepaste actieve filtering in X10 Modules doet zich meestal in kleinschalige huisinstallaties dit probleem niet voor.
Enkele apparaten met een slecht gedimensioneerde schakelende voeding kunnen echter invloed hebben (b.v. TV’s, scheerapparaten).
In grote installaties kan het probleem zich makkelijker voordoen, vaak ook door de hoeveelheid toegepaste apparatuur (kopieermachines, printers, etc).
In deze situaties is het FM10 filter een oplossing: simpel plaatsen tussen de verbruiker en het stopcontact voorkomt de invloed welke dit apparaat uitoefent op de prestaties van het PLC systeem.
|